Blog

OBAL NA DUDLÍK: NEZBYTNÝ DOPLNĚK PRO KAŽDOU MAMINKU

V průběhu rodičovství čelíme mnoha výzvám a úkolům, ale udržet dudlík čistý a vždy po ruce nemusí být jedním z nich. V tom nám pomůže opravdu praktická pomůcka, jakou je pouzdro na dudlík.

 


KOUSÁTKA

Prořezávání prvních zoubků je pro většinu dětí i rodičů náročným obdobím. Obzvláště proto, že se jedná o několikaměsíční proces, kdy miminka zpravidla více pláčou, jsou celkově neklidná a horší se jim spánek. Většina maminek pozoruje u svých dětí zvýšené slintáníoteklé dásněprůjem, vodnatou rýmumenší chuť k jídlu a v některých případech i horečku


10 DŮVODŮ PROČ POUŽÍVAT DUDLÍK/ŠIDÍTKO

Jako spousta maminek před vámi, možná patříte i Vy k těm, které si nejsou jisté, zda svému drobečkovi dát dudlík neboli šidítko. Popravdě i já sama, jsem v tom hodně tápala… Jako  každá máma chceme pro své dítko to nejlepší a pokud jsme prvorodičkami nejsme si ničím zcela jisté. I přes to, že jsme přečetli řadu knih o správném vývoji miminka, výchově, rodičovství, apod. Vždy je třeba brát v úvahu individuální potřeby miminka a řídit se svým pocitem, co je pro něj to nejlepší, což může být u každého dítěte opravdu jiné..