WOAM sluneční brýle 4-6 roků BROWN

Nejoblíbenější sluneční brýle značky KiETLA vyrobené ve FranciiKietla je renomovaná značka, která se specializuje na výrobu kvalitních a stylových slunečních brýlí pro děti. Dětské sluneční brýle jsou nejen módním doplňkem, ale také zajišťují důležitou ochranu očí před škodlivým UV zářením. Sluneční paprsky mohou být škodlivé pro dětské oči, a proto je důležité investovat do správných slunečních brýlí. Značka Kietla si klade za cíl poskytovat vysoce kvalitní brýle, které splňují nejvyšší standardy ochrany proti UV záření. Každý model slunečních brýlí této značky je vyroben z kvalitních materiálů, které jsou odolné a odolají každodennímu opotřebení. Brýle mají také lehkou konstrukci a pohodlné rámy, které se snadno nosí a neomezují pohyb dítěte. Vyberte si ty správné sluneční brýle pro své dítě a buďte si jisti, že jejich oči jsou v bezpečí a zároveň vypadají skvěle!

Můžeme doručit do:
3.5.2024
Skladem u dodavatele
Kód: 759
Značka: KiETLA
645 Kč
Kategorie: 4-6 roků
WOAM slnecne okuliare Brown 0 2r 2 4r 4 6r 1
Novinka

WOAM – nový model slunečních brýlí od oblíbené francouzské značky KiETLA. Barevný průsvitný rám inspirovaný disco stylem 70. let. Hravé, trendy, jednoduše „cool“.

 

Brýle WOAM jsou příjemně lehké a také díky jejich povrchové úpravě Soft Touch velmi pohodlné na nošení. Kvalitní polykarbonátová skla se 100% UVA, UVB, UVC filtrem poskytují maximální ochranu očí před UV zářením.

 

Díky velikostem pro děti od 0 let až po dospělé se můžete dle trendu „matchy-matchy“ sladit s Vašimi dětmi.

 

Dětské oči jsou na slunce velmi citlivé a zranitelné. Čočka ještě není dostatečně vyvinuta, aby chránila sítnici jako u dospělých. Čočka se vyvíjí až do věku 12 let dítěte. Do té doby velká část UV záření přechází až k sítnici a způsobuje poškození, která se věkem kumulují a mohou se projevit až v dospělosti. Proto je velmi důležité chránit oči dětí již od malička.

Zpět do obchodu